Piątek, 24. października 2014

Ostatnia aktualizacja06:06:52

Gorący temat
Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski

Imprezy w Ostrowcu. Nie siedź w domu!

Email Drukuj

Przygotowaliśmy dla Was imprezowy rozkład jazdy w Ostrowcu i najbliższym regionie. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Prace górnicze i zabezpieczające w Krzemionkach

Email Drukuj

W Krzemionkach zakończono realizację projektu dofinansowanego z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Dziedzictwo Kulturowe, priorytet 1 Ochrona Zabytków.

Nowy ład na Targowisku Miejskim z przepychankami

Email Drukuj

Przepychanki, na szczęście tylko słowne, towarzyszyły wprowadzeniu nowego ładu na Targowisku Miejskim.

Rdzewiejący profil hutnika

Email Drukuj

Od lat stoi na rondzie Republiki Ostrowieckiej od 42 lat, ale pewnie niewielu mieszkańców wie, że to rzeźba.

MEC zainwestował miliony złotych

Email Drukuj

W ostatnich kilku latach Miejska Energetyka Cieplna zainwestowała miliony złotych w wymianę magistrali i głównych sieci ciepłowniczych na terenie miasta.

Głosujcie na Ostrowiec w „Turniej Miast Zumi”

Email Drukuj

Wystartowała druga edycja „Turnieju Miast Zumi”. W tym roku do wygrania są trzy nagrody na łączną kwotę 350 tys. zł. Głosy na miasta można oddać przez stronę www.turniejmiast.zumi.pl do 6 listopada.

Kulisy „Big Brothera” na stadionie KSZO

Email Drukuj

Niemożność organizacji rozrywkowych imprez masowych na stadionie miejskim KSZO nie jest spowodowana, jak nas przekonywano przez wiele lat, li tylko brakiem monitoringu głosowego.

Trójka ostrowczan w strukturach władz „Solidarności”

Email Drukuj

Podczas XXVII Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ „Solidarność” w Bielsku Białej trójka ostrowczan z sukcesem uczestniczyła w wyborach do władz związku.

Zwierzęta wyły z głodu, czy będą konsekwencje?

Email Drukuj

Trzydzieści wyjących z głodu zwierząt w jednym z gospodarstw w gminie Waśniów zaalarmowało sąsiadów, a ci postawili na nogi władze gminy, policję i weterynarza.

Rozpoczyna się remont mostu przy ulicy Mickiewicza

Email Drukuj

Przy ulicy Mickiewicza rozpoczyna się remont mostu na rzece Kamiennej. W wyniku przetargu uzyskano oszczędności umożliwiające sfinansowanie dodatkowych prac.

Melancholijny kamień

Email Drukuj

Mamy rewelacyjną informację dotyczącą ostrowieckich rzeźb miejskich. Na dniach ruszą prace konserwatorskie kolejnej po „Słoneczku” formy przestrzennej.

Uwaga! Objazdy na drodze Ostrowiec - Ożarów

Email Drukuj

W przyszłym tygodniu na drodze wojewódzkiej nr 755 Ostrowiec Świętokrzyski - Ożarów wystąpią utudnienia w ruchu.

Tony jabłek, śliwek i marchwi

Email Drukuj

TIR-y jadące z owocami i warzywami do Świętokrzyskiego Banku Żywności zablokowały ulicę Poniatowskiego. Samochody osobowe utknęły w korku.

Czytelnicy zaobserwowali. Niechlujny baner

Email Drukuj

-Ten oto zabytek stoi tuż przed wejściem na Święty Krzyż i zaprasza turystów na imprezę muzyczną w Ostrowcu Św. sprzed dwóch lat.

Zatrzymany nietrzeźwy kierowca autobusu

Email Drukuj

Policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego otrzymali anonimową informację, że do Kielc zmierza kierowca kursowego autobusu i najprawdopodobniej jest nietrzeźwy.

Co musisz wiedzieć o oponach zimowych?

Email Drukuj

Każdy kierowca powinien posiadać podstawową wiedzę na temat zimowego ogumienia, ponieważ pozwoli to sprawniej i bezpieczniej poruszać się samochodem po drogach, na których zalega lód, śnieg i błoto pośniegowe.

Będzie mural na ścianie MCK

Email Drukuj

Już niebawem na ścianie MCK pojawi się kolorowy mural. Wykonany zostanie razem z ostrowieckimi Seniorami w ramach projektu "Chcemy wiedzieć, chcemy decydować".

Imprezy w Ostrowcu i regionie. Nie siedź w domu!

Email Drukuj
Przygotowaliśmy dla Was imprezowy rozkład jazdy w Ostrowcu i najbliższym regionie. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Biedny Ostrowiec, biedne wysypisko

Email Drukuj

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów „Janik” nie będzie się rozbudowywał za unijne fundusze. Spółka nie otrzymała dofinansowania ze środków Funduszu Spójności UE.

Wokół „Ostrowieckiej Rodziny 3+”

Email Drukuj

Po upływie siedmiu miesięcy, odkąd radni Zbigniew Duda i Zbigniew Moskalewicz zgłosili propozycję utworzenia karty dużej rodziny w Ostrowcu Św., Rada Miasta przyjęła uchwałę.

Porozumienie z Celsą

Email Drukuj

W auli Zespołu Szkół Nr 3, prowadzącym najlepsze technikum w naszym województwie, odbyła się konferencja „Kształcenie zawodowe - potrzeba czy konieczność?”.

Strona 1 z 152