Piątek, 27. listopada 2015

Ostatnia aktualizacja08:08:33

Tel. 997, 998, 986

Piętnaście kolizji, trzy zatrzymania prawa jazdy...

Email Drukuj

Policja podsumowała "Akcję Znicz", prowadzoną w czasie minionych świąt na drogach powiatu ostrowieckiego.

Narkotyki za 100 tys. zł z Ćmielowa

Email Drukuj

Policjanci Wydziału Narkotykowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, przejęli narkotyki o wartości 100 tys. zł które posiadał 31-letni mieszkaniec gminy Ćmielów.

Coraz więcej kierowców traci prawo jazdy

Email Drukuj

Od 18 maja 2015 r., w związku z nadmiernym przekroczeniem prędkości, świętokrzyscy stróże prawa zatrzymali 417 praw jazdy.

Wyprzedzanie na trzeciego

Email Drukuj

W niedzielę w Szwarszowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów: mazdy, skody fabii i opla astry.

Kontrole sklepów z dopalaczami

Email Drukuj

Policjanci świętokrzyscy zwalczający przestępczość narkotykową w pierwszy dzień lipca o jednej godzinie weszli do pięciu sklepów, w których podejrzewali, że mogą być sprzedawane narkotyki.

Automaty na śruby

Email Drukuj

Stalowe sztaby, śruby i specjalistyczne zabezpieczające urządzenia elektroniczne – z tym wszystkim musieli sobie poradzić świętokrzyscy celnicy i policjanci...

Kierowcy dopadli sprawcę (zdjęcia)

Email Drukuj

Pani Karolina, młoda mama wciąż nie może otrząsnąć się z szoku po wydarzeniach, jakie rozegrały się na przejściu dla pieszych tuż obok pasażu na Os. Słonecznym.

Podejrzany z parku zatrzymany!

Email Drukuj

Dzięki informacjom mieszkańców udało się policjantom ostrowieckim zatrzymać mężczyznę podejrzanego o próbę skrzywdzenia 17-latki w Parku Miejskim im. J.Piłsudskiego.

Czy rozpoznajecie tego mężczyznę?

Email Drukuj
Czy rozpoznajecie tego mężczyznę na zdjęciu? To ważne dla śledztwa prowadzonego przez Komendę Powiatową Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szpitalny złodziej

Email Drukuj

Od początku roku do ostrowieckiej komendy policji zaczęły napływać zgłoszenia, dotyczące kradzieży w ostrowieckim szpitalu.

Zwłoki na klatce schodowej

Email Drukuj

W nocy z 17 na 18 kwietnia 2015 r., ok. godz. 3, na klatce schodowej jednego z bloków na os. Ogrody w Ostrowcu Świętokrzyskim, znalezione zostało ciało 64-latka.

Wielki pożar! (foto, wideo)

Email Drukuj

Trudny do opanowania pożar wybuchł w minioną sobotę około godz. 16 na poddaszu jednego z budynków gospodarczych przy alei 25 - lecia Wolności.

Alkohol i narkotyki - tragedia na drodze

Email Drukuj

W dniu 11 kwietnia, od godz. 6 do niedzieli do godz. 6, na drogach naszego województwa prowadzona będzie akcja „Alkohol i Narkotyki”.

Świadczyli usługi serwisowe i kradli

Email Drukuj

Policjanci zatrzymali 3 mężczyzn podejrzewanych o dokonanie włamań do automatów do gier o niskich wygranych na terenie stacji benzynowej w Kunowie.

Policjanci zbadali członka zarządu

Email Drukuj

Do gabinetów SM „Krzemionki” weszli funkcjonariusze policji. Interweniowali po zgłoszeniu, że jeden z członków zarządu spółdzielni znajduje się pod wpływem alkoholu.

Ostrowiecki Frog na muszce

Email Drukuj

W Internecie pojawił się film z popisami kierowcy bmw. Tym razem jest to BMW 540 na ostrowieckich numerach rejestracyjnych, a jego właściciel próbuje naśladować słynnego Froga.

Sylwestrowa noc na drogach (zdjecia)

Email Drukuj

Dwa wypadki - jeden w Miłkowie i drugi w Ostrowcu Św. na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II oraz Radwana odnotowały służby mundurowe w sylwestrową noc.

Pacjentka wezwała policję

Email Drukuj

Do niecodziennej interwencji policji doszło w przychodni "Rodzina". Jedna z pacjentek miała problem z wydaniem historii choroby.

Uwaga kierowcy, bardzo ślisko! Karambol w Szewnie!

Email Drukuj

Marznące opady powodują śliskie nawierzchnie drogowe. Niech zdjecie z karambolu, do jakiego doszło w Szewnie, będzie przestrogą dla wszystkich użytkowników dróg.

Dwa nowe radiowozy w taborze ostrowieckiej policji

Email Drukuj

Tabor Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim - dzięki wsparciu samorządów - zwiększył się o dwa nowe radiowozy.

Strona 1 z 17