Czwartek, 17. kwietnia 2014

Ostatnia aktualizacja23:41:45

Gorący temat

Tel. 997, 998, 986

Rozbił auto, zgłosił jego kradzież...

Email Drukuj

39-letni ostrowczanin najpierw rozbił auto, a następnie powiadomił policję o jego kradzieży. Za powiadomienie o niepopełnionym przestępstwie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Przemoc w rodzinie

Email Drukuj

W 2013 r. odnotowano 184 ofiary przemocy domowej, w tym 91 kobiet, 9 mężczyzn, 84 małoletnich dzieci. Ogółem odnotowano 102 sprawców przemocy domowej, wśród których było 6 kobiet.

Tragiczny bilans nocnego pożaru na osiedlu Ogrody

Email Drukuj

Jedna osoba nie żyje, a trzy odwieziono do szpitala - to tragiczny bilans nocnego pożaru bloku na Osiedlu Ogrody w Ostrowcu.

Policja (nareszcie) przejęła "Cząstki Boga"

Email Drukuj

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zabezpieczyli ponad 8 tysięcy sztuk tzw. „dopalaczy”.

Śmierć na nieoświetlonej obwodnicy

Email Drukuj

Tragicznie dla 52-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego zakończyło się wieczorne wyjście z domu, na zakupy.

W święta grasowali złodzieje

Email Drukuj

Okradli dom w Sadowiu.  W gminie Sadowie, nieznani sprawcy, wykorzystując nieobecność domowników, wybili szybę w oknie drzwi balkonowych domu jednorodzinnego i dostali się do środka.

Ostrowczanin przemycał 14 kg marihuany

Email Drukuj

Jak informują policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego, podróżujący z Holandii 38-letni ostrowczanin Grzegorz B. został zatrzymany za to, że starał się wwieźć do Polski niemal 14 kg marihuany.

Granat F1 w bloku przy ulicy Matejki 5! (zdjęcia)

Email Drukuj

W poniedziałkowe, późne popołudnie w jednej z piwnic bloku nr 5 przy ulicy Matejki znaleziono granat F1.

"Obrobili" pociąg, groził wysadzeniem, śmierć na drodze

Email Drukuj

W ostatnich dniach na terenie powiatów ostrowieckiego i opatowskiego doszło do licznych zdarzeń, odnotowanych przez policję.

Uwaga na cmentarnych złodziei

Email Drukuj

Choć do Wszystkich Świętych pozostało kilka dni, większość mieszkańców korzystając z pogodnej aury, porządkuje nagrobki bliskich, często pozostawiając tam już świąteczne ozdoby.

Kradli złom, trafili za kratki

Email Drukuj

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o kradzieże metalowych elementów z terenu jednej z firm w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Handel w w centrum kwitnie! Bezradni wobec dopalaczy!

Email Drukuj

Ostrowiec Świętokrzyski jest jedynym miastem w województwie, który nie może sobie dać rady z zablokowaniem handlu dopalaczami.

Bomba? Ewakuacja pracowników Netii (zdjęcia)

Email Drukuj

W czwartkowe popołudnie, około 17.15, ewakuowano z budynku Netii przy ulicy Gulińskiego pracowników firmy.

Kraksa na Podszkodziu (zdjęcia)

Email Drukuj

W czwartek około godz. 13.30 na Podszkodziu doszło do zderzenia dwóch samochodów: mercedesa dostawczego i skody octavii.

Wypadek w Dębowej Woli, śmierć 24-latki (zdjęcia)

Email Drukuj

Po 20.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym w Dębowej Woli. Samochód Subaru uderzył w wóz konny. Cztery osoby będące na wozie zostały przewiezione do ostrowieckiego szpitala.

Ciucholand w ogniu (zdjęcia)

Email Drukuj

Najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru namiotu, w którym znajdował się sklep z używaną odzieżą przy ulicy 11 Listopada w Ostrowcu.

Kobieta utonęła w stawie w Parku Miejskim

Email Drukuj

W środowe popołudnie ze stawu w Parku Miejskim strażacy wyłowili ciało 55-letniej kobiety. Świadkami zdarzenia były trzy nastoletnie dziewczyny.

Policyjna akcja „Alkohol i narkotyki”

Email Drukuj

W dniu 3 sierpnia 2013 r. na drogach naszego województwa zostanie przeprowadzona policyjna akcja "Alkohol i narkotyki”.

Czarny lipiec

Email Drukuj

Sytuacja na drogach zmienia się jak w kalejdoskopie. Pisaliśmy, że w pierwszym półroczu 2013 r. odnotowaliśmy spadek liczby wypadków. Niestety, lipiec pogrzebał wszelkie „zyski” i to z nawiązką.

Ostrowczanin strzeże bezpieczeństwa lublinian

Email Drukuj

Ostrowczanin, 47-letni inspektor Jarosław Adamski został mianowany na stanowisko zastępcy lubelskiego komendanta wojewódzkiego policji.

Strona 1 z 15