Czwartek, 18. września 2014

Ostatnia aktualizacja07:26:44

Gorący temat

Tel. 997, 998, 986

Psychoza strachu

Email Drukuj

Pogłoska o napadzie na samotnie idącą kobietę szybko rozniosła się po całym mieście. Przez kilka dni informacja ta żyła podczas rozmów w kolejkach, na przystankach czy targowicy.

Przestajemy być bierni na los zwierząt

Email Drukuj

Wrażliwość na los zwierząt powoduje, że coraz więcej osób decyduje się złożyć zawiadomienie do policji w związku z dostrzeżonymi przypadkami łamania ustawy o ochronie zwierząt.

Fałszywe alarmy bombowe – utrapienie naszych czasów

Email Drukuj

Informacje o podłożonych ładunkach wybuchowych stały się w naszych czasach niemal chlebem powszednim.

Misia walczy. Pomóżmy jej!

Email Drukuj

Misia nie chodzi do przedszkola, choć niedługo skończy cztery lata i bardzo lubi bawić się z dziećmi. 1 września nie przywitała w grupie „średniaków”, ale w szpitalu.

Samotna śmierć

Email Drukuj

Mieszkańcy jednego z bloków na ostrowieckim osiedlu zadzwonili pod numer alarmowy, po tym, jak od kilku dni na klatce schodowej roznosił się fetor.

Listonosz sfingował napad na siebie?

Email Drukuj

W centrum Ostrowca Świętokrzyskiego miało dojść do napadu na 23-letniego pracownika firmy świadczącej usługi doręczycielskie.

Kandydat na policjanta ukarany po donosie...

Email Drukuj

Nasz czytelnik miał niemiłe spotkanie z policją. Wybrał się na przejażdżkę rowerową i jechał ulicą, mimo, że obok była ścieżka rowerowa.

Sztandar dla ostrowieckiej komendy (zdjęcia)

Email Drukuj

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się uroczyste obchody z okazji Święta Policji. W tym roku obchodzona jest także 95. rocznica jej powstania.

Policjanci świętują (zdjęcia)

Email Drukuj

Wczoraj w Ostrowcu Świętokrzyskim przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego uroczystym Apelem Pamięci rozpoczęto Wojewódzkie Obchodzy Święta Policji.

Drzewo, słup, a w końcu dach (zdjęcia)

Email Drukuj

Dziś, o godz. 6.10 w Ćmielowie przy ulicy Sandomierskiej dachował opel astra. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Pomordowanym ostrowieckim policjantom

Email Drukuj

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Rodzina Policyjna chce upamiętnić funkcjonariuszy policji i innych służb mundurowych związanych służbą i miejscem urodzenia z Ostrowcem.

Tajemnicza śmierć 73-latki z os. Rosochy

Email Drukuj

W miniony piątek, Polskę obiegła informacja o śmierci kobiety w Ostrowcu Świętokrzyskim i o rzekomych rytuałach odprawianych w domu.

Rozbił auto, zgłosił jego kradzież...

Email Drukuj

39-letni ostrowczanin najpierw rozbił auto, a następnie powiadomił policję o jego kradzieży. Za powiadomienie o niepopełnionym przestępstwie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Przemoc w rodzinie

Email Drukuj

W 2013 r. odnotowano 184 ofiary przemocy domowej, w tym 91 kobiet, 9 mężczyzn, 84 małoletnich dzieci. Ogółem odnotowano 102 sprawców przemocy domowej, wśród których było 6 kobiet.

Tragiczny bilans nocnego pożaru na osiedlu Ogrody

Email Drukuj

Jedna osoba nie żyje, a trzy odwieziono do szpitala - to tragiczny bilans nocnego pożaru bloku na Osiedlu Ogrody w Ostrowcu.

Policja (nareszcie) przejęła "Cząstki Boga"

Email Drukuj

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zabezpieczyli ponad 8 tysięcy sztuk tzw. „dopalaczy”.

Śmierć na nieoświetlonej obwodnicy

Email Drukuj

Tragicznie dla 52-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego zakończyło się wieczorne wyjście z domu, na zakupy.

W święta grasowali złodzieje

Email Drukuj

Okradli dom w Sadowiu.  W gminie Sadowie, nieznani sprawcy, wykorzystując nieobecność domowników, wybili szybę w oknie drzwi balkonowych domu jednorodzinnego i dostali się do środka.

Ostrowczanin przemycał 14 kg marihuany

Email Drukuj

Jak informują policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego, podróżujący z Holandii 38-letni ostrowczanin Grzegorz B. został zatrzymany za to, że starał się wwieźć do Polski niemal 14 kg marihuany.

Granat F1 w bloku przy ulicy Matejki 5! (zdjęcia)

Email Drukuj

W poniedziałkowe, późne popołudnie w jednej z piwnic bloku nr 5 przy ulicy Matejki znaleziono granat F1.

Strona 1 z 16