Czwartek, 21. sierpnia 2014

Ostatnia aktualizacja06:28:47

Gorący temat

Tel. 997, 998, 986

Samotna śmierć

Email Drukuj

Mieszkańcy jednego z bloków na ostrowieckim osiedlu zadzwonili pod numer alarmowy, po tym, jak od kilku dni na klatce schodowej roznosił się fetor.

Listonosz sfingował napad na siebie?

Email Drukuj

W centrum Ostrowca Świętokrzyskiego miało dojść do napadu na 23-letniego pracownika firmy świadczącej usługi doręczycielskie.

Kandydat na policjanta ukarany po donosie...

Email Drukuj

Nasz czytelnik miał niemiłe spotkanie z policją. Wybrał się na przejażdżkę rowerową i jechał ulicą, mimo, że obok była ścieżka rowerowa.

Sztandar dla ostrowieckiej komendy (zdjęcia)

Email Drukuj

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się uroczyste obchody z okazji Święta Policji. W tym roku obchodzona jest także 95. rocznica jej powstania.

Policjanci świętują (zdjęcia)

Email Drukuj

Wczoraj w Ostrowcu Świętokrzyskim przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego uroczystym Apelem Pamięci rozpoczęto Wojewódzkie Obchodzy Święta Policji.

Drzewo, słup, a w końcu dach (zdjęcia)

Email Drukuj

Dziś, o godz. 6.10 w Ćmielowie przy ulicy Sandomierskiej dachował opel astra. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Pomordowanym ostrowieckim policjantom

Email Drukuj

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Rodzina Policyjna chce upamiętnić funkcjonariuszy policji i innych służb mundurowych związanych służbą i miejscem urodzenia z Ostrowcem.

Tajemnicza śmierć 73-latki z os. Rosochy

Email Drukuj

W miniony piątek, Polskę obiegła informacja o śmierci kobiety w Ostrowcu Świętokrzyskim i o rzekomych rytuałach odprawianych w domu.

Rozbił auto, zgłosił jego kradzież...

Email Drukuj

39-letni ostrowczanin najpierw rozbił auto, a następnie powiadomił policję o jego kradzieży. Za powiadomienie o niepopełnionym przestępstwie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Przemoc w rodzinie

Email Drukuj

W 2013 r. odnotowano 184 ofiary przemocy domowej, w tym 91 kobiet, 9 mężczyzn, 84 małoletnich dzieci. Ogółem odnotowano 102 sprawców przemocy domowej, wśród których było 6 kobiet.

Tragiczny bilans nocnego pożaru na osiedlu Ogrody

Email Drukuj

Jedna osoba nie żyje, a trzy odwieziono do szpitala - to tragiczny bilans nocnego pożaru bloku na Osiedlu Ogrody w Ostrowcu.

Policja (nareszcie) przejęła "Cząstki Boga"

Email Drukuj

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zabezpieczyli ponad 8 tysięcy sztuk tzw. „dopalaczy”.

Śmierć na nieoświetlonej obwodnicy

Email Drukuj

Tragicznie dla 52-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego zakończyło się wieczorne wyjście z domu, na zakupy.

W święta grasowali złodzieje

Email Drukuj

Okradli dom w Sadowiu.  W gminie Sadowie, nieznani sprawcy, wykorzystując nieobecność domowników, wybili szybę w oknie drzwi balkonowych domu jednorodzinnego i dostali się do środka.

Ostrowczanin przemycał 14 kg marihuany

Email Drukuj

Jak informują policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego, podróżujący z Holandii 38-letni ostrowczanin Grzegorz B. został zatrzymany za to, że starał się wwieźć do Polski niemal 14 kg marihuany.

Granat F1 w bloku przy ulicy Matejki 5! (zdjęcia)

Email Drukuj

W poniedziałkowe, późne popołudnie w jednej z piwnic bloku nr 5 przy ulicy Matejki znaleziono granat F1.

"Obrobili" pociąg, groził wysadzeniem, śmierć na drodze

Email Drukuj

W ostatnich dniach na terenie powiatów ostrowieckiego i opatowskiego doszło do licznych zdarzeń, odnotowanych przez policję.

Uwaga na cmentarnych złodziei

Email Drukuj

Choć do Wszystkich Świętych pozostało kilka dni, większość mieszkańców korzystając z pogodnej aury, porządkuje nagrobki bliskich, często pozostawiając tam już świąteczne ozdoby.

Kradli złom, trafili za kratki

Email Drukuj

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o kradzieże metalowych elementów z terenu jednej z firm w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Handel w w centrum kwitnie! Bezradni wobec dopalaczy!

Email Drukuj

Ostrowiec Świętokrzyski jest jedynym miastem w województwie, który nie może sobie dać rady z zablokowaniem handlu dopalaczami.

Strona 1 z 16