Wtorek, 5. maja 2015

Ostatnia aktualizacja04:29:26

Gorący temat

Tel. 997, 998, 986

Czy rozpoznajecie tego mężczyznę?

Email Drukuj
Czy rozpoznajecie tego mężczyznę na zdjęciu? To ważne dla śledztwa prowadzonego przez Komendę Powiatową Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szpitalny złodziej

Email Drukuj

Od początku roku do ostrowieckiej komendy policji zaczęły napływać zgłoszenia, dotyczące kradzieży w ostrowieckim szpitalu.

Zwłoki na klatce schodowej

Email Drukuj

W nocy z 17 na 18 kwietnia 2015 r., ok. godz. 3, na klatce schodowej jednego z bloków na os. Ogrody w Ostrowcu Świętokrzyskim, znalezione zostało ciało 64-latka.

Wielki pożar! (foto, wideo)

Email Drukuj

Trudny do opanowania pożar wybuchł w minioną sobotę około godz. 16 na poddaszu jednego z budynków gospodarczych przy alei 25 - lecia Wolności.

Alkohol i narkotyki - tragedia na drodze

Email Drukuj

W dniu 11 kwietnia, od godz. 6 do niedzieli do godz. 6, na drogach naszego województwa prowadzona będzie akcja „Alkohol i Narkotyki”.

Świadczyli usługi serwisowe i kradli

Email Drukuj

Policjanci zatrzymali 3 mężczyzn podejrzewanych o dokonanie włamań do automatów do gier o niskich wygranych na terenie stacji benzynowej w Kunowie.

Policjanci zbadali członka zarządu

Email Drukuj

Do gabinetów SM „Krzemionki” weszli funkcjonariusze policji. Interweniowali po zgłoszeniu, że jeden z członków zarządu spółdzielni znajduje się pod wpływem alkoholu.

Ostrowiecki Frog na muszce

Email Drukuj

W Internecie pojawił się film z popisami kierowcy bmw. Tym razem jest to BMW 540 na ostrowieckich numerach rejestracyjnych, a jego właściciel próbuje naśladować słynnego Froga.

Sylwestrowa noc na drogach (zdjecia)

Email Drukuj

Dwa wypadki - jeden w Miłkowie i drugi w Ostrowcu Św. na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II oraz Radwana odnotowały służby mundurowe w sylwestrową noc.

Pacjentka wezwała policję

Email Drukuj

Do niecodziennej interwencji policji doszło w przychodni "Rodzina". Jedna z pacjentek miała problem z wydaniem historii choroby.

Uwaga kierowcy, bardzo ślisko! Karambol w Szewnie!

Email Drukuj

Marznące opady powodują śliskie nawierzchnie drogowe. Niech zdjecie z karambolu, do jakiego doszło w Szewnie, będzie przestrogą dla wszystkich użytkowników dróg.

Dwa nowe radiowozy w taborze ostrowieckiej policji

Email Drukuj

Tabor Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim - dzięki wsparciu samorządów - zwiększył się o dwa nowe radiowozy.

Wszystkie automaty do gier niezgodne z prawem...

Email Drukuj

W aż 12 lokalach na terenie naszego miasta, funkcjonariusze świętokrzyskiej Izby Celnej i Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. przeprowadzili kontrolę wstawionych do nich automatów do gier.

Zarzut zabójstwa i areszt dla 48 - letniej kobiety

Email Drukuj

Na trzy miesiące do aresztu trafiła 48- letnia mieszkanka naszego miasta, podejrzana o zabójstwo swojego konkubenta.

Zwierzęta wyły z głodu, czy będą konsekwencje?

Email Drukuj

Trzydzieści wyjących z głodu zwierząt w jednym z gospodarstw w gminie Waśniów zaalarmowało sąsiadów, a ci postawili na nogi władze gminy, policję i weterynarza.

Zatrzymany nietrzeźwy kierowca autobusu

Email Drukuj

Policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego otrzymali anonimową informację, że do Kielc zmierza kierowca kursowego autobusu i najprawdopodobniej jest nietrzeźwy.

Zatrzymani za napad i narkotyki

Email Drukuj

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 31 - letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego podejrzewanego o napad na sklep.

Taksówkarze boją się o swoje bezpieczeństwo

Email Drukuj

-Boimy się o swoje bezpieczeństwo -mówi pan Darek z korporacji Ikar. W nocy z soboty na niedzielę kolega zabrał kilka osób. Podczas jazdy zauważył, że mają pootwierane piwa.

Tragedia przed kościołem w Mominie

Email Drukuj

W Mominie, 52-letni kierujący bmw przyjechał pod kościół. Stała tam grupka wiernych. Gdy wysiadł z auta, zaczęło się ono staczać po pochyłości.

Psychoza strachu

Email Drukuj

Pogłoska o napadzie na samotnie idącą kobietę szybko rozniosła się po całym mieście. Przez kilka dni informacja ta żyła podczas rozmów w kolejkach, na przystankach czy targowicy.

Strona 1 z 17