Poniedziałek, 25. lipca 2016

Ostatnia aktualizacja06:03:09

 

Tel. 997, 998, 986

Wykonują zawód społecznego uznania i zaufania (foto)

Email Drukuj

Podczas Powiatowych Obchodów Święta Policji awans na wyższy stopień uzyskało 66 naszych policjantów.

Pożar „Biedronki”. Straty liczone w milionach zł (zdjęcia)

Email Drukuj

Jak informowaliśmy, w nocy z 13 na 14 lipca, o godz. 23.30, strażacy PSP w Ostrowcu Św. otrzymali zgłoszenie o palącym się śmietniku przy „Biedronce” na ulicy Sandomierskiej.

Pożar "Biedronki"

Email Drukuj

Przed północą z 13 na 14 lipca w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Sandomierskiej doszło do pożaru budynku należącego do sieci "Biedronka".

Piotr Zalewski nowym komendantem policji

Email Drukuj

Nowym Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim został nadkomisarz Piotr Zalewski.

Groźny pożar w sercu osiedla (zdjęcia)

Email Drukuj

Na czwartym piętrze bloku nr 82 w osiedlu Rosochy w Ostrowcu Świętokrzyskim wybuchł groźny pożar. Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby.

Zginął ostrowiecki motocyklista

Email Drukuj

W dniu 17 kwietnia 2016 r., tuż po godz. 12, w Starachowicach na ul. Ostrowieckiej w wypadku zginął 51-letni ostrowiecki motocyklista.

Bomba w bloku

Email Drukuj

Dyspozytor Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego usłyszał w słuchawce telefonicznej, że przed jednym z bloków mieszkalnych na terenie miasta jest bomba.

Pożar przy ulicy Wspólnej (zdjęcia)

Email Drukuj

W sobotę, około godziny 20, w budynku przy ulicy Wspólnej w Ostrowcu Św., wybuch pożar. Jego przyczyną była najprawdopodobniej wadliwa instalacja kominowa.

Kosztowana zabawa w pożar

Email Drukuj

W tym roku już 60-krotnie ostrowieccy strażacy wyjeżdżali do pożarów traw, choć to dopiero początek „sezonu na wypalanie”.

Uwaga na oszustów

Email Drukuj

Ruszył rządowy program „Rodzina 500+”. Policja ostrzega osoby, które zdecydują się złożyć wniosek o przyznanie świadczenia drogą elektroniczną, aby nie dały się oszukać w sieci.

Kierowcy, więcej uwagi na tym skrzyżowaniu!

Email Drukuj

W czwartek, około godziny 14, na skrzyżowaniu ulic Grabowieckiej i Dąbrowskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej.

Zagadkowa śmierć 62-latki

Email Drukuj

W minioną sobotę około południa ostrowiecka policja została zawiadomiona o zwłokach kobiety w domu jednorodzinnym na jednym z osiedli.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Email Drukuj

Odbywają się konsultacje społeczne, dotyczące Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, które staną się istotnym elementem procesu zarządzania bezpieczeństwem.

CBŚ zatrzymało czterech handlarzy „dopalaczami”...

Email Drukuj

Na polecenie Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Rzeszowie zatrzymali czterech handlarzy „dopalaczami”.

Fałszywe „jednopensówki”

Email Drukuj

53-latek został zaczepiony przed bankiem w Ostrowcu Świętokrzyskim przez mężczyznę w wieku ok. 55 -60 lat.

Piętnaście kolizji, trzy zatrzymania prawa jazdy...

Email Drukuj

Policja podsumowała "Akcję Znicz", prowadzoną w czasie minionych świąt na drogach powiatu ostrowieckiego.

Narkotyki za 100 tys. zł z Ćmielowa

Email Drukuj

Policjanci Wydziału Narkotykowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, przejęli narkotyki o wartości 100 tys. zł które posiadał 31-letni mieszkaniec gminy Ćmielów.

Coraz więcej kierowców traci prawo jazdy

Email Drukuj

Od 18 maja 2015 r., w związku z nadmiernym przekroczeniem prędkości, świętokrzyscy stróże prawa zatrzymali 417 praw jazdy.

Wyprzedzanie na trzeciego

Email Drukuj

W niedzielę w Szwarszowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów: mazdy, skody fabii i opla astry.

Kontrole sklepów z dopalaczami

Email Drukuj

Policjanci świętokrzyscy zwalczający przestępczość narkotykową w pierwszy dzień lipca o jednej godzinie weszli do pięciu sklepów, w których podejrzewali, że mogą być sprzedawane narkotyki.

Strona 1 z 18