Czwartek, 11. lutego 2016

Ostatnia aktualizacja08:15:06

Tel. 997, 998, 986

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Email Drukuj

Odbywają się konsultacje społeczne, dotyczące Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, które staną się istotnym elementem procesu zarządzania bezpieczeństwem.

CBŚ zatrzymało czterech handlarzy „dopalaczami”...

Email Drukuj

Na polecenie Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Rzeszowie zatrzymali czterech handlarzy „dopalaczami”.

Fałszywe „jednopensówki”

Email Drukuj

53-latek został zaczepiony przed bankiem w Ostrowcu Świętokrzyskim przez mężczyznę w wieku ok. 55 -60 lat.

Piętnaście kolizji, trzy zatrzymania prawa jazdy...

Email Drukuj

Policja podsumowała "Akcję Znicz", prowadzoną w czasie minionych świąt na drogach powiatu ostrowieckiego.

Narkotyki za 100 tys. zł z Ćmielowa

Email Drukuj

Policjanci Wydziału Narkotykowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, przejęli narkotyki o wartości 100 tys. zł które posiadał 31-letni mieszkaniec gminy Ćmielów.

Coraz więcej kierowców traci prawo jazdy

Email Drukuj

Od 18 maja 2015 r., w związku z nadmiernym przekroczeniem prędkości, świętokrzyscy stróże prawa zatrzymali 417 praw jazdy.

Wyprzedzanie na trzeciego

Email Drukuj

W niedzielę w Szwarszowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów: mazdy, skody fabii i opla astry.

Kontrole sklepów z dopalaczami

Email Drukuj

Policjanci świętokrzyscy zwalczający przestępczość narkotykową w pierwszy dzień lipca o jednej godzinie weszli do pięciu sklepów, w których podejrzewali, że mogą być sprzedawane narkotyki.

Automaty na śruby

Email Drukuj

Stalowe sztaby, śruby i specjalistyczne zabezpieczające urządzenia elektroniczne – z tym wszystkim musieli sobie poradzić świętokrzyscy celnicy i policjanci...

Kierowcy dopadli sprawcę (zdjęcia)

Email Drukuj

Pani Karolina, młoda mama wciąż nie może otrząsnąć się z szoku po wydarzeniach, jakie rozegrały się na przejściu dla pieszych tuż obok pasażu na Os. Słonecznym.

Podejrzany z parku zatrzymany!

Email Drukuj

Dzięki informacjom mieszkańców udało się policjantom ostrowieckim zatrzymać mężczyznę podejrzanego o próbę skrzywdzenia 17-latki w Parku Miejskim im. J.Piłsudskiego.

Czy rozpoznajecie tego mężczyznę?

Email Drukuj
Czy rozpoznajecie tego mężczyznę na zdjęciu? To ważne dla śledztwa prowadzonego przez Komendę Powiatową Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szpitalny złodziej

Email Drukuj

Od początku roku do ostrowieckiej komendy policji zaczęły napływać zgłoszenia, dotyczące kradzieży w ostrowieckim szpitalu.

Zwłoki na klatce schodowej

Email Drukuj

W nocy z 17 na 18 kwietnia 2015 r., ok. godz. 3, na klatce schodowej jednego z bloków na os. Ogrody w Ostrowcu Świętokrzyskim, znalezione zostało ciało 64-latka.

Wielki pożar! (foto, wideo)

Email Drukuj

Trudny do opanowania pożar wybuchł w minioną sobotę około godz. 16 na poddaszu jednego z budynków gospodarczych przy alei 25 - lecia Wolności.

Alkohol i narkotyki - tragedia na drodze

Email Drukuj

W dniu 11 kwietnia, od godz. 6 do niedzieli do godz. 6, na drogach naszego województwa prowadzona będzie akcja „Alkohol i Narkotyki”.

Świadczyli usługi serwisowe i kradli

Email Drukuj

Policjanci zatrzymali 3 mężczyzn podejrzewanych o dokonanie włamań do automatów do gier o niskich wygranych na terenie stacji benzynowej w Kunowie.

Policjanci zbadali członka zarządu

Email Drukuj

Do gabinetów SM „Krzemionki” weszli funkcjonariusze policji. Interweniowali po zgłoszeniu, że jeden z członków zarządu spółdzielni znajduje się pod wpływem alkoholu.

Ostrowiecki Frog na muszce

Email Drukuj

W Internecie pojawił się film z popisami kierowcy bmw. Tym razem jest to BMW 540 na ostrowieckich numerach rejestracyjnych, a jego właściciel próbuje naśladować słynnego Froga.

Sylwestrowa noc na drogach (zdjecia)

Email Drukuj

Dwa wypadki - jeden w Miłkowie i drugi w Ostrowcu Św. na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II oraz Radwana odnotowały służby mundurowe w sylwestrową noc.

Strona 1 z 17