Poniedziałek, 2. marca 2015

Ostatnia aktualizacja17:32:17

Gorący temat

Tel. 997, 998, 986

Świadczyli usługi serwisowe i kradli

Email Drukuj

Policjanci zatrzymali 3 mężczyzn podejrzewanych o dokonanie włamań do automatów do gier o niskich wygranych na terenie stacji benzynowej w Kunowie.

Policjanci zbadali członka zarządu

Email Drukuj

Do gabinetów SM „Krzemionki” weszli funkcjonariusze policji. Interweniowali po zgłoszeniu, że jeden z członków zarządu spółdzielni znajduje się pod wpływem alkoholu.

Ostrowiecki Frog na muszce

Email Drukuj

W Internecie pojawił się film z popisami kierowcy bmw. Tym razem jest to BMW 540 na ostrowieckich numerach rejestracyjnych, a jego właściciel próbuje naśladować słynnego Froga.

Sylwestrowa noc na drogach (zdjecia)

Email Drukuj

Dwa wypadki - jeden w Miłkowie i drugi w Ostrowcu Św. na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II oraz Radwana odnotowały służby mundurowe w sylwestrową noc.

Pacjentka wezwała policję

Email Drukuj

Do niecodziennej interwencji policji doszło w przychodni "Rodzina". Jedna z pacjentek miała problem z wydaniem historii choroby.

Uwaga kierowcy, bardzo ślisko! Karambol w Szewnie!

Email Drukuj

Marznące opady powodują śliskie nawierzchnie drogowe. Niech zdjecie z karambolu, do jakiego doszło w Szewnie, będzie przestrogą dla wszystkich użytkowników dróg.

Dwa nowe radiowozy w taborze ostrowieckiej policji

Email Drukuj

Tabor Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim - dzięki wsparciu samorządów - zwiększył się o dwa nowe radiowozy.

Wszystkie automaty do gier niezgodne z prawem...

Email Drukuj

W aż 12 lokalach na terenie naszego miasta, funkcjonariusze świętokrzyskiej Izby Celnej i Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. przeprowadzili kontrolę wstawionych do nich automatów do gier.

Zarzut zabójstwa i areszt dla 48 - letniej kobiety

Email Drukuj

Na trzy miesiące do aresztu trafiła 48- letnia mieszkanka naszego miasta, podejrzana o zabójstwo swojego konkubenta.

Zwierzęta wyły z głodu, czy będą konsekwencje?

Email Drukuj

Trzydzieści wyjących z głodu zwierząt w jednym z gospodarstw w gminie Waśniów zaalarmowało sąsiadów, a ci postawili na nogi władze gminy, policję i weterynarza.

Zatrzymany nietrzeźwy kierowca autobusu

Email Drukuj

Policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego otrzymali anonimową informację, że do Kielc zmierza kierowca kursowego autobusu i najprawdopodobniej jest nietrzeźwy.

Zatrzymani za napad i narkotyki

Email Drukuj

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 31 - letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego podejrzewanego o napad na sklep.

Taksówkarze boją się o swoje bezpieczeństwo

Email Drukuj

-Boimy się o swoje bezpieczeństwo -mówi pan Darek z korporacji Ikar. W nocy z soboty na niedzielę kolega zabrał kilka osób. Podczas jazdy zauważył, że mają pootwierane piwa.

Tragedia przed kościołem w Mominie

Email Drukuj

W Mominie, 52-letni kierujący bmw przyjechał pod kościół. Stała tam grupka wiernych. Gdy wysiadł z auta, zaczęło się ono staczać po pochyłości.

Psychoza strachu

Email Drukuj

Pogłoska o napadzie na samotnie idącą kobietę szybko rozniosła się po całym mieście. Przez kilka dni informacja ta żyła podczas rozmów w kolejkach, na przystankach czy targowicy.

Przestajemy być bierni na los zwierząt

Email Drukuj

Wrażliwość na los zwierząt powoduje, że coraz więcej osób decyduje się złożyć zawiadomienie do policji w związku z dostrzeżonymi przypadkami łamania ustawy o ochronie zwierząt.

Fałszywe alarmy bombowe – utrapienie naszych czasów

Email Drukuj

Informacje o podłożonych ładunkach wybuchowych stały się w naszych czasach niemal chlebem powszednim.

Misia walczy. Pomóżmy jej!

Email Drukuj

Misia nie chodzi do przedszkola, choć niedługo skończy cztery lata i bardzo lubi bawić się z dziećmi. 1 września nie przywitała w grupie „średniaków”, ale w szpitalu.

Samotna śmierć

Email Drukuj

Mieszkańcy jednego z bloków na ostrowieckim osiedlu zadzwonili pod numer alarmowy, po tym, jak od kilku dni na klatce schodowej roznosił się fetor.

Listonosz sfingował napad na siebie?

Email Drukuj

W centrum Ostrowca Świętokrzyskiego miało dojść do napadu na 23-letniego pracownika firmy świadczącej usługi doręczycielskie.

Strona 1 z 17