Czwartek, 3. września 2015

Ostatnia aktualizacja04:02:31

Gorący temat

Sport

Zagrają z reprezentacją Białorusi i mistrzem Ukrainy!

Po wakacyjnej przerwie nareszcie kibice siatkówki doczekają się prawdziwych emocji. Już w najbliższy weekend w ostrowieckiej hali rozegrany zostanie Turniej o Puchar Prezydenta Ostrowca Św.

Ostrowieckie kickboxerki z medalami mistrzostw Europy

Ostrowczanki - na zdjęciu od lewej: Ewa Pietrzykowska, Anna Gruszczyńska i Justyna Falkiewicz - wywalczyły na Mistrzostwach Europy WAKO Juniorów i Kadetów w kickboxingu trzy medale.

Bezbramkowy remis piłkarzy KSZO

III liga piłkarska. Grupa małopolsko - świętokrzyska. *Wisła II Kraków - KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0.

Kamil Bełczowski "rozstrzelał" Poprad! (zdjęcia)

III liga piłkarska. Grupa małopolsko - świętokrzyska. *KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Poprad Muszyna 4:0 (3:0).

„Bieg Zwycięstwa”

5 września będziemy się emocjonować „Biegiem Zwycięstwa”, organizowanym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Samorządowych Rad Osiedlowych i Gminnych w Ostrowcu Św.

W niedzielę czwarta odsłona „III MosirGutwinRun2015”

Biegowe pożegnanie wakacji zafundował mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dwa gole Kamila Dziadowicza wstrząsnęły Podhalem!

III liga piłkarska. Grupa małopolsko - świętokrzyska. *Podhale Nowy Targ - KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (0:0).

Piłkarze KSZO z kompletem punktów (zdjęcia)

III liga piłkarska. Grupa małopolsko - świętokrzyska. *KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Beskid Andrychów 4:0 (2:0).

Kamil Zieliński na Tour de Pologne

Ostrowiecki kolarz Kamil Zieliński, na co dzień zawodnik świętokrzyskiej grupy Domin Sport, ściga się w reprezentacji Polski (z nr 188) na Tour de Pologne.

Zegar już działa

Na stadionie KSZO działa już zegar. Jego montaż był możliwy w ramach prowadzonych na obiekcie prac związanych z instalacją nowoczesnego monitoringu wizyjnego i głosowego.

Kamil Zieliński pojedzie w Tour de Pologne 2015!

Selekcjoner Piotr Wadecki ustalił skład kolarskiej reprezentacji Polski na 72. Tour de Pologne. Znalazł się w niej ostrowczanin, Kamil Zieliński.

Who is who w nowym zarządzie KP KSZO 1929? (zdjęcia)

-Nowy zarząd KSZO będzie pracował za darmo, nie dla sławy i pieniędzy – mówili kibice ostrowieckiej piłki nożnej po serii jakże gorących i pełnych emocji nadzwyczajnych walnych zebraniach.

Nowi sternicy ostrowieckiej piłki

Wczoraj, w środę, 8 lipca, odbyła się seria Nadzwyczajnych Walnych Zebrań Członków piłkarskich klubów.

Ostrowiec Św. stolicą młodzieżowego pływania

W lipcu na Pływalni Rawszczyzna o medale mistrzostw Polski na długim basenie rywalizować będą pływacy z trzech roczników.

Hunt Run - dzika sprawa

W dniach od 4 do 5 lipca, w JuraParku w Bałtowie, odbędzie się trzecia edycja biegu Hunt Run. To jeden z pierwszych biegów ekstremalnych w Polsce. Może pochwalić się trasą pełną dinozaurów!

Waterpoliści KSZO mistrzami Polski!

W rozgrywanym w Gliwicach finale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Piłce Wodnej młodzi waterpoliści naszego KSZO okazali się najlepsi.

Półfinały Mistrzostw Polski zawitają do Ostrowca!

Dni 18 i 19 lipca będą dla naszego miasta świętami piłki nożnej. A to za sprawą Ligi Nike Playarena, a dokładnie jej rozgrywek na szczeblu półfinałowym.

19 czerwca, hala KSZO, godz. 19 - „Budweld Boxing Night”

- Boks kształtuje charakter człowieka, to najpiękniejsza z dyscyplin sportu - mówi Arkadiusz Hulak, właściciel firmy „BudWeld”, sponsor gali pięściarskiej „Budweld Boxing Night” w Ostrowcu Św.

Najmłodsze pasjonatki fitness (zdjęcia)

Na boisku PSP Nr 7 odbyły się już II Ostrowieckie Zawody w Fitness, których organizatorem był UKS Black&White - drużynowy Mistrz Polski w Fitness Dzieci.

Medalowe żniwo ostrowieckich kickboxerów (zdjecia)

Kilkanaście medali mistrzostw Polski zdobyli w ciągu dwóch tygodni kickboxerzy Ostrowieckiego Klubu Sportów Walki "Dragon".

Wygrana piłkarzy KSZO 1929

*Wolania Wola Rzędzińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 (0:1). 0:1 – Damian Nogaj, 30 min.

Strona 1 z 54