Czwartek, 24. lipca 2014

Ostatnia aktualizacja06:18:23

Gorący temat

Sport

Medale sportowców KSZO

Patryk Hedhili w niedzielę w Świdnicy walczył o złoto Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. W walce finałowej zmierzył się z Oskarem Gajcowskim z Kaczor Boks Team Wałbrzych.

O co powalczą piłkarze KSZO 1929?

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć piłkarski KSZO 1929 z nowymi piłkarzami w składzie zapraszamy na dwa spotkania sparingowe, które w tym tygodniu rozegrają podopieczni trenera, Rafała Lasockiego.

Brązowy medal waterpolistów w MP juniorów młodszych

Z wypiekami na twarzy oczekiwaliśmy na wyniki turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce wodnej.

K.Zieliński wygrał Wyścig Solidarności i Olimpijczyków

Kamil Zieliński, ostrowczanin ścigający się w zawodowej ekipie Mexller, wygrał kolarski, jubileuszowy 25. Wyścig Solidarności i Olimpijczyków.

Piłkarze ręczni KSZO z nowym trenerem i zawodnikami!

Wszystkim wydawało się, że po awansie do I ligi nadal drużynę naszych szczypiornistów prowadził będzie nadal Zbigniew Tłuczyński.

Jeden piłkarski KSZO! Nowi piłkarze!

Powstaje Stowarzyszenie Klub Piłkarski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, które przejmie licencje od KSZO 1929 i MKS KSZO Junior.

Wizyta u notariusza i w siedzibie PLPS

Członkowie zarządu KSZO i prezes siatkarskiego KSZO S.A. Iwona Kosiorowska złożyli u notariusza podpisy pod aktem notarialnym powołującym do życia siatkarską spółkę.

Integracja kibiców KSZO 1929 (zdjęcia)

W minioną sobotę odbył się III Turniej Stowarzyszenia Kibiców KSZO, zorganizowany z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych z ośrodków w Denkowie i Małachowie.

Młodzi waterpoliści KSZO na 4 miejscu w Polsce! (zdjęcia)

Młodzi piłkarze wodni KSZO zajęłi 4 miejsce w rozgrywanym w Ostrowcu finale Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Wodnej.

Wszyscy są zwycięzcami! (zdjęcia)

Na Stadionie Leśnym w Ćmielowie odbył się piłkarski turniej jubileuszowy z okazji I rocznicy powstania Ostrowieckiej Akademii Piłkarskiej Kadet.

Iwona Kosiorowska prezesem siatkarskiego KSZO S.A.

Iwona Kosiorowska, która jako zawodniczka z AZS KSZO wywalczyła awans do Orlen Ligi, została prezesem siatkarskiej spółki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski S.A.

Ostrowieckie judo coraz mocniejsze (zdjęcia)

Cieszymy się i nacieszyć nie możemy, że w Ostrowcu z roku na rok odradza się sekcja judo UMKS Ostrowia.

Monika Naczk w siatkarskiej ekipie KSZO

Nową zawodniczką siatkarskiego KSZO S.A. została środkowa, Monika Naczk, która dziś podpisała z naszym klubem kontrakt.

Joanna Kuligowska nową siatkarką KSZO

We wtorek Nadzwyczajne Walne Zebranie KSZO powołało do życia siatkarską spółkę akcyjną, a dziś oficjalnie nową zawodniczką naszego klubu została przyjmująca, Joanna Kuligowska.

Powstała siatkarska spółka

Na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia KS KSZO Ostrowiec Św. powołano siatkarską spółkę o nazwie "KSZO Ostrowiec Świętokrzyski S.A.".

Piłkarze utrzymali się, prezes chce zrezygnować...

Dariusz Łata (prezes KSZO 1929): -Wiele osób skreślało nas, twierdziło, że nie poradzimy sobie w III lidze. Na pewno runda jesienna była dla nas zderzeniem się ze ścianą.

Piłkarze KSZO 1929 obronili III ligę! (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KSZO 1929 na koniec sezonu pokonali Koronę II Kielce 1:0 (1:0) i już na pewno, bez względu na obowiązujący system spadków i awansów, pozostają w III lidze małopolsko - świętokrzyskiej.

Donata Kilijańska multimedalistką mistrzostw Polski

Świetnie prezentuje się na rozgrywanych w Olsztynie Głównych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Seniorów i Młodzieżowców Donata Kilijańska.

Walne w KSZO - klub powołuje siatkarską spółkę

10 czerwca w sali konferencyjnej Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Ostrowcu Św. ul. Świętokrzyska 11 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu KSZO.

Jadą na olimpiadę!

W Szczecinie rozegrano turniej zespołów grupy B, walczących po kwalifikacjach grupowych, o awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Wodnej.

Kamil Zieliński na ustach całego pelotonu

Ostrowiecki kolarz Kamil Zieliński ścigający się w zawodowej grupie Mexller świetnie spisał się na trasie 22. Bałtyk-Karkonosze Tour. W klasyfikacji generalnej zajał 3 miejsce.

Strona 1 z 48